Preloader Close

Transit Taşımacılık

Awesome Image

Transit Taşımacılık

Tüm Avrupa Ülkelerine ithalat ve ihracat yüklemelerinde transit taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Awesome Image

Genel Bakış

Firmamız 30 adet tır, 10 adet speedy olmak üzere toplam 40 öz-mal araç filosu ile özellikle Avrupa (Doğu Avrupa / Batı Avrupa ) ülkelerine hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan Minivan araçlarımız ile 36 saatte Almanya, Hollanda, Belçika, İspanya ve Fransa’ya Express servisimiz ve her hafta düzenli olarak Almanya, Hollanda , Belçika , İsviçre parsiyel çıkışlarımız vardır.
Çalıştığımız Ülkeler; Almanya - Hollanda - Belçika-İsviçre - Sırbistan - Karadağ -Bosna Hersek - Polonya - Romanya - Çek Cumhuriyeti - Fransa - Danimarka - Litvanya - Portekiz – Ukrayna - Özbekistan - Kazakistan - Azerbaycan - Gürcistan Her hafta düzenli olarak komple ve parsiyel çıkışlarımız mevcuttur ( Çarşamba , Perşembe ,Cuma ve Cumartesi)
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0+
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
DESTİNASYONLAR
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Karayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

KSV Group Lojistik, Komple İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu, Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu, Gabari Dışı Taşımalar, Transit Taşımalar, Askılı Tekstil Ürünleri Taşımaları, Kombine Taşımalar hizmetleri vermektedir.
Awesome Image

Komple Taşımacılık

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.
Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.
Awesome Image

Transit Taşımacılık

Transit yük taşımacılığı, bir ülkeden diğer bir ülkeye nakliye yapılırken üçüncü bir ülke topraklarından gümrüğe takılmadan geçirilmesi anlamına gelir.

KSV Group İle Zahmetsiz Nakliye

Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerinin aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir. Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir. Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi, dış kaynak kullanımının yaygınlaşması, üretim tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin liberalleşmesiyle üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılması, lojistik sektörünün gelişiminde önemli rol oynamıştır.

Maliyet Optimizasyonu

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik